Про нас

 

«МТ-Інвест» - це спеціалізований оператор ринку злиття і поглинання в Україні, який надає послуги щодо купівлі і продажу бізнесу та залучення інвестора.

 

Ми присутні на ринку M&A з 2007 року і вже зарекомендували себе як професійний консультант та надійний постачальник якісних послуг з супроводження транзакцій міжнародного рівня. Завдяки наявності кваліфікованої команди зі спеціалістів та керівників, наділених реальним управлінським досвідом в бізнесі, широкому колу налагоджених ділових контактів та потужній інформаційній базі «МТ-Інвест» закріпила за собою непохитну позицію одного з провідних операторів ринку злиття і поглинання, якому клієнти довіряють майбутнє свого бізнесу.

 

Ми працюємо в багатьох галузях і надаємо комплекс послуг з супроводження операцій купівлі-продажу бізнесу на різних ринках: фармацевтика, агропромисловий комплекс, ринок будівельних матеріалів, ринок продуктів харчування, нафтогазова і гірничо-видобувна галузі та ін.

 

Спектр діяльності «МТ-Інвест» охоплює не лише Україну, ми також співпрацюємо з низкою міжнародних інвесторів, транснаціональних корпорацій та провідних інвестиційних банків.

 

Зростаюча кількість транзакцій дозволяє нам постійно розширювати свою діяльність та ще міцніше утвердитися на ринку M&A. МТ-Інвест – це оператор, досвід роботи якого включає в себе співпрацю з низкою міжнародних компаній, в числі яких є всім відомий бренд Marks & Spencer, Cement Roadstone Holdings, Gruma International Foods, Heidelbergcement та ін. В перелік наших партнерів входять компанії з різних куточків світу: Мексики, Великобританії, Німеччини, Ірландії, що з одного боку говорить про довіру таких провідних компаній нашій компетентності, а з іншого – удосконалює наше розуміння сучасних тенденцій і вимог світового ринку.

 

Постійні інновації моделі ведення бізнесу з метою задоволення інтересів наших клієнтів - кредо «МТ-Інвест».

Наші контакти

Україна Київ mtinvest@mtinvest.com.ua

Twitter Facebook