Мирослав Олександрович Табахарнюк «Гра на мільйон: практика злиття та поглинання в Україні»

«Гра на мільйон: практика злиття і поглинання в Україні» - це книга Мирослава Олександровича Табахарнюка, котра стала першою спробою оцінити нинішню ситуацію на вітчизняному ринку злиття і поглинання (M&A).

Процеси злиття і поглинання набувають з кожним роком все більшої популярності в середовищі українського бізнесу. Однак вітчизняний ринок сформований лише де-факто, багато юридичних питань залишаються неврегульованими. Це дає можливість багатьом учасникам грати за власними правилами. І ті, хто недостатньо обізнаний з існуючою практикою, як правило, програють.

З цією ситуацією добре знайомий сам автор, котрий є засновником та Головою Наглядової ради компанії «МТ-Інвест», оператора ринку злиття і поглинання. «МТ-Інвест» функціонує на даному ринку вже достатньо довго, тому Мирослав Олександрович з власного досвіду переконався, що український ринок M&A має великий потенціал для вдосконалення, чому й присвятив свою книгу.

У книзі автор описує історію становлення процесів M&A в Україні, деталізує кожен з етапів угоди та пропонує власну формулу успішного продажу компанії.

Будь-який бізнес - це проект, який має тимчасові рамки. Кожен власник і топ-менеджер знає,що продавати треба на піку вартості бізнесу. Але що робити, якщо економіка знаходиться на спаді, попит на активи низький, а ціни диктує покупець? Як зробити так, щоб «за будь-якої погоди» бізнес був в ціні, і в будь-який момент часу про компанію можна було би сказати, що вона ліквідна? На ці та багато інших запитань відповідає автор - віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців Мирослав Олександрович Табахарнюк - який не з чуток знає про специфіку функціонування бізнесу в різних галузях української економіки. У книзі Ви знайдете відповідь на одне з найбільш важливих питань для будь-якого власника або управлінця - як максимізувати вартість бізнесу. І найголовніше, що для цього можна зробити вже сьогодні?

Книга буде корисною для широкої аудиторії - власників бізнесів, топ-менеджерів, фахівців інвестиційних компаній, студентів, а також всіх, хто цікавиться тематикою M&A. Теоретичний матеріал в комплексі з практичними прикладами, реальними кейсами і авторським баченням дають повну картину реальної ситуації на українському ринку злиття і поглинання, будучи першим прикладом видання на дану тематику в Україні.

Книгу можна придбати в таких інтернет-магазинах:

http://www.bambook.com/scripts/pos.showitem?v=1&ite=543237

http://topbooks.com.ua/ru/katalog_knig/biznes_literatura/gra_na_milion__praktika_zlittja_ta_poglinannja_v_ukraini.htm

http://kniga.biz.ua/book/finance/85/3582/

http://shop.companion.ua/index.php/product/item/279

Наші контакти

Україна Київ mtinvest@mtinvest.com.ua

Twitter Facebook